• Informácie, tlačivá

• Vážení rodičia, milí žiaci,

pri nástupe na prvú vyučovaciu hodinu treba mať odovzdanú podpísanú prihlášku (termín zaslania obyčajnou poštou na adresu školy je do 10.9.), čestné vyhlásenie a bezpríznakovosť. Linky na jednotlivé tlačivá nájdete ďalej v texte. V zmysle pokynov k platbám, je potrebné uhradiť príspevok na štúdium.

Okrem toho si žiak na hodinu prinesie z hygienických dôvodov vlastný ochranný plášť. Všetok materiál na tvorenie je v cene.

Žiakov z nižších ročníkov si na pobočke Hlboká a Bajkalská vyzdvihneme v družine a po hodine ich tam aj odvedieme.

BEZPRÍZNAKOVOSŤ

Zákonný zástupca predkladá pri nástupe do školy a po každom prerušení dochádzky do školy a školského zariadenia v trvaní 5 a viac po sebe nasledujúcich vyučovacích dní (víkendy a sviatky sa nepočítajú) „Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti“, ktoré nájdete na https://www.minedu.sk/data/att/24230.pdf

Toto tlačivo sa na  odovzdáva prostredníctvom EDUPAGE nasledovne:

v časti Žiadosti/Vyhlásenia:

Prosíme rodičov, aby dodržiavali odovzdávanie tlačiva o bezpríznakovosti.

.

Ďalšie otázky vám radi zodpovieme aj telefonicky na 0915 808 807, alebo na mailovej adrese  szus.vytvarna@gmail.com.