Informácie

Informácie k tlačivám

PRIHLÁŠKU a ČESTNÉ VYHLÁSENIE môžete vypísať elektronicky, viď panel NAVIGÁCIA / Prihláška do SZUŠ.

Venujte prosím pozornosť prvému riadku, kde si vyberáte, kedy má dieťa krúžok navštevovať. Ak je v riadku uvedená poznámka obsadené, prosím kontaktujte ma telefonicky. Prednostne sú zaradené deti, ktoré pokračujú vo vzdelávaní z predchádzajúceho školského roku.

Na prihláške zaškrtnite aj SÚHLAS SO SPRACOVANÍM ÚDAJOV. Akceptované budú iba kompletne vyplnené tlačivá, vrátane rodného čísla dieťaťa, ktoré je potrebné za účelom vystavenia vysvedčenia.

Všetky tlačivá je potrebné vytlačiť a PODPÍSANÉ odovzdať na najbližšej hodine výtvarnej výchovy vyučujúcemu.

V prípade potreby si môžete vyžiadať tlačivá aj u pedagóga, alebo na našej adrese szus.vytvarna@gmail.com.

Zaslať ich môžete kedykoľvek aj obyčajnou poštou na adresu školy, ktorú nájdete TU. Ďalšie otázky vám radi zodpovieme aj telefonicky.

• Súkromná základná umelecká škola - výtvarný odbor
    Vajnorská 19