• Vianočný stromček na Nivách

27. 11. 2023

Milé deti, rodičia a priaznivci školy,

naši žiaci sa zúčastňujú svojimi dielami súťaže Vianočný stromček na Nivách. Práce  žiakov môžete vidieť v origináli na 1 poschodí centra Nivy, oproti predajni Deichmann. My Vám prinášame pár fotografií a krátke video zo zdobenia stromčeka.

Ak nás chcete v súťaži podporiť v termíne od 27. novembra do 15. decembra je možné hlasovať za dielka Vašich detí.

V pondelok 27. novembra bude spustené hlasovanie za najkrajší vianočný stromček.

Dovoľte mi preto priblížiť Vám, ako bude hlasovanie prebiehať:

1. Na zapojenie sa do hlasovania je potrebné stiahnuť si aplikáciu Ahoj Nivy!, ktorá je dostupná na Google Play aj v App Store.
              2. Po otvorení aplikácie stačí ísť do menu „Viac“ vpravo dole a kliknúť na „Naskenovať QR kód“.
              3. Následne už len naskenujete QR kód z tabuľky, ktorá je umiestnená na vašom stromčeku. (viď foto na stránke)
              4. Hotovo! Váš hlas je odovzdaný a Vy ste zároveň zaradení do žrebovania o vianočný stromček v hodnote 225 eur od Bellusia, ktorá poskytla vianočné stromčeky do tejto súťaže.

Hlasovať za stromčeky bude možné do 15. decembra. Každý pritom môže za svojho favorita hlasovať len raz.

16.12. stromček odzdobíme a budeme sa snažiť, aby sa práce dostali naspäť k autorom ešte pred Vianocami. Dúfame, že neutrpia pri vystavovaní vo verejných priestoroch újmu, lebo sú ozaj krásne.

Prosím oceňte svojim hlasom snahu našich žiakov :)

Ďakujeme Vám za priazeń a podporu.