• Hľadáte brigádu?

12. 9. 2022

ZAUJÍMA VÁS VÝTVARNÉ UMENIE?

Súkromná ZUŠ – výtvarný odbor, Vajnorská 19, 831 03 Bratislava

ponúka BRIGÁDU / PRAX

študentom PDFUK, LPUK, VŠVU...

Druh práce: vyučovanie žiakov na hodinách výtvarnej výchovy, dohoda o brigádnickej práci študetov, dohoda o pracovnej činnosti

Miesto výkonu: Bratislava

Rozsah: 3-9 hodín týždenne, podľa dohody, potrebujeme niekoho na utorky a štvrtky

Možnosť dlhodobej spolupráce počas štúdia.

Iné voľné miesta nie sú k dipozícii.

• Začiatok vyučovania

1. 9. 2022

Začiatok vyučovania:

Vyučovanie začína po doplňujúcom zápise, v týždni od 12.9.2022 podľa nasledovného rozvrhu:

pondelok, ateliér 1.sg, Bajkalská 20, od 15,00 do 16,30 (1.-3. ročník ZŠ)

utorok, atelér 1.sg, Bajkalská 20,  od 15,00 do 17,00  (od 4 ročníka ZŠ)

streda, ateliér Vajnorská 19 od 15,00 do 16,30 a od 15,00 do 17,00 (žiaci ZŠ)

streda, ateliér Vajnorská 19 od 17,15 do 19,15 (prípravka, žiaci SŠ a ZŠ)

začíname od 22.9., nakoľko 15.9. je štátny sviatok

štvrtok, trieda 38 a 39, II. poschodie ZŠ Hlboká 4 od 14,00 do 15,30 a od 14,00 do 16,00 (žiaci ZŠ)

štvrtok, ateliér Vajnorská 19 od 16,30 do 18,30 (od V. ročníka vyššie)

Vážení rodičia, milí žiaci,

pri nástupe na prvú vyučovaciu hodinu treba mať odovzdanú podpísanú prihlášku (termín zaslania obyčajnou poštou na adresu školy je do 10.9.), čestné vyhlásenie a bezpríznakovosť.  V zmysle pokynov k platbám, je potrebné uhradiť príspevok na štúdium.

Okrem toho si žiak na hodinu prinesie z hygienických dôvodov vlastný ochranný plášť. Všetok materiál na tvorenie je v cene.

Žiakov z I a II ročníka si na pobočkách Hlboká a Bajkalská vyzdvihneme v družine a po skončení vyučovania ich tam opäť zavedieme.

Všetky informácie spolu s tlačivami nájdete na stránke v časti prihlášky, poplatky, tlačivá