• Máš umelecké črevo

25. 3. 2022

S radosťou a hrdosťou vám oznamujeme, že sa žiaci našej školy pod vedením Dianky prepracovali do finále súťaže organizovanej Skovenskou národnou galériou pod názvom Máš umelecké črevo.  Budeme prezentovať naše dielo v SNG, na čo sa veľmi tešíme. Zároveň je to pre nás ohromný záväzok a urobíme všetko, aby sme v súťaži obstáli čo najlepšie. Držte nám palce.

EDIT: Naši žiaci obstáli v konkurencii umeleckých stredných škôl. Prebojovali sa do finale a dostali Čestné uznanie za svoj krátky film. Zo <3 im gratulujeme.

• Abstrakcia

14. 3. 2022

Nechávame sa unášať náhodami, pocitmi, tvoríme abstraktné diela.

Rozmýšľame o tom, ako môže umelec refletovať na podnety doby. Rozhdoli sme sa, že niektoré z týchto diel budú časom predajné a výŤažok z predaha pôjde občianskym združeniam, ktoré nejakým spôsobom pomáhajú utečencom z vojnovej oblasti v Ukrajine.

Ak sa vám niektorý obrázok páči, môžete si ho zarezervovať. Cena diela sa bude pohybovať v rozmedzi od 35 do 50 EUR (bez rámu, s rámom)